LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Year
ka: წელი

en: Roles
ka: როლები

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Role
ka: როლი
