LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Year
lt: Metai

en: Always
lt: Visada

en: Roles
lt: Rolės

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Normal
lt: Normalus

en: Month
lt: Mėnesis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: Role
lt: Rolė

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Available
lt: Galima

en: Hide all
lt: Paslėpti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Wide
lt: Platus

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: Signature format
lt: Parašo formatas

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės

en: Column header format
lt: Stulpelio antraštės formatas

en: Default from name
lt: Numatytasis "Nuo" vardas

en: Narrow
lt: Siauras

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Element CSS classes
lt: Elemento CSS klasės

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai

en: Button CSS classes
lt: Mygtukų CSS klasės

en: Confirmation CSS classes
lt: Patvirtinimo CSS klasės

en: Confirmation back link CSS classes
lt: Patvirtinimo atgalinės nuorodos CSS klasės

en: Form CSS classes
lt: Formos CSS klasės

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: Preview CSS classes
lt: Peržiūros CSS klasės

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.
