LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Year
lv: Gads

en: Always
lv: Vienmēr

en: Roles
lv: Lomas

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Normal
lv: Normāls

en: Month
lv: Mēnesis

en: Example
lv: Piemērs

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: Role
lv: Loma

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: Route
lv: Maršruts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Narrow
lv: Šaurs
