LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
