LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Year
my: နှစ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Month
my: လ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ
