LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Year
nn: År

en: Roles
nn: Roller

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: Role
nn: Rolle
