LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Preview
oc: Apercebut

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: Year
oc: Annada

en: Always
oc: Totjorn

en: Roles
oc: Ròtles

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Month
oc: Mes

en: Example
oc: Exemple

en: Day
oc: Jorn

en: Role
oc: Ròtle

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Available
oc: Disponible
