LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
