LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
