LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Role
ps: ونډه

en: Signature format
ps: لاسليک بڼه
