LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Year
ro: Anul

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Roles
ro: Roluri

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Month
ro: Lună

en: Example
ro: Exemplu

en: Day
ro: Zi

en: Role
ro: Rol

en: Complete
ro: Finalizat

en: Available
ro: Disponibil

en: Route
ro: Rută

en: Test settings
ro: Setări test

en: Wide
ro: Larg

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Signature format
ro: Format semnătură

en: Narrow
ro: Îngust
