LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: More
si: තව

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
