LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Year
sk: Rok

en: Always
sk: Vždy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: File name
sk: Názov súboru

en: Normal
sk: Normálny

en: Month
sk: Mesiac

en: Example
sk: Príklad

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Default sender name
sk: Predvolené meno odosielateľa

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: Route
sk: Cesta

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Wide
sk: Široký

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Narrow
sk: Úzky

en: Dialog title
sk: Názov dialógu
