LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Year
sl: Leto

en: Roles
sl: Vloge

en: Month
sl: Mesec
