LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Roles
sq: Rolet
