LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Preview
tr: Ön izleme

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Default status
tr: Varsayılan durum

en: Year
tr: Yıl

en: Always
tr: Her zaman

en: Roles
tr: Roller

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Month
tr: Ay

en: Example
tr: Örnek

en: Day
tr: Gün

en: Start
tr: Başlangıç

en: Role
tr: Rol

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Complete
tr: Tamam

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Available
tr: Mevcut

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: Route
tr: Yol

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Webform settings
tr: Web formu ayarları

en: Wide
tr: Geniş

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları

en: Signature format
tr: İmza biçimi

en: Narrow
tr: Dar
