LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Year
ug: يىل

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش
