LocalGov Forms (1.1.0-beta12) - en to uk translation catalogue (254 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Примітки

en: Default status
uk: Базовий статус

en: Year
uk: Рік

en: Always
uk: Завжди

en: Roles
uk: Ролі

en: File name
uk: Назва файла

en: Normal
uk: Звичайне

en: Month
uk: Місяць

en: Postcode
uk: Індекс

en: Example
uk: Приклад

en: Day
uk: День

en: Start
uk: Початок

en: Role
uk: Роль

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Default sender name
uk: Базове ім'я відправника

en: Complete
uk: Завершене

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Available
uk: Доступно

en: Hide all
uk: Сховати все

en: Show all
uk: Показати все

en: Route
uk: Маршрут

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Allowed tags
uk: Дозволені теги

en: User interface settings
uk: Налаштування інтерфейсу користувача

en: Disable help
uk: Вимкнути довідку

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Default email subject
uk: Базова тема електронного листа

en: Webform settings
uk: Налаштування веб-форм

en: Video display
uk: Показ відео

en: Geographic
uk: Географічний

en: MM
uk: Багатоосновний

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Batch settings
uk: Пакетні налаштування

en: Wide
uk: Широкий

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: Town/City
uk: Місто

en: Signature format
uk: Формат підпису

en: Wrapper CSS classes
uk: CSS-класи обгортки

en: Column header format
uk: Формат заголовка стовпчика

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
uk: Знайдено частково завершену форму. Будь ласка, завершіть незаповнені частини.

en: Default from name
uk: Базове ім'я "Від"

en: Narrow
uk: Вузький

en: Form default settings
uk: Базові налаштування форми

en: Email default settings
uk: Базові налаштування електронної пошти

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Delimiter text format
uk: Текстовий формат з розділювачем

en: Default preview page title
uk: Базовий заголовок сторінки попереднього перегляду

en: Default preview message
uk: Базове повідомлення попереднього перегляду

en: Test types
uk: Тестові типи

en: Test names
uk: Тестові назви

en: Default preview button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду

en: Default base path
uk: Базовий основний шлях

en: Default form exception message
uk: Повідомлення про помилку форми за замовчуванням

en: Default draft button label
uk: Базова мітка кнопки чернетки

en: Default draft save message
uk: Базове повідомлення про збереження чернетки

en: Default draft load message
uk: Базове повідомлення про завантаження чернетки

en: Default confirmation message
uk: Базове повідомлення про підтвердження

en: Default limit total message
uk: Базове обмеження загальної кількості повідомлень

en: Default limit user message
uk: Базове обмеження кількості користувацьких повідомлень

en: Default submit button label
uk: Базова мітка кнопки надсилання

en: Batch export size
uk: Пакетний розмір експорту

en: Batch update size
uk: Пакетний розмір оновлення

en: Batch delete size
uk: Пакетний розмір видалення

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN

en: Default email body (Plain text)
uk: Базовий текст електронного листа (Простий текст)

en: Default email body (HTML)
uk: Базовий текст електронного листа (HTML)

en: Format default settings
uk: Базові налаштування формату

en: Export default settings
uk: Базові налаштування експорту

en: Options item format
uk: Формат елементу опцій

en: Default form confidential message
uk: Базове повідомлення форми про конфіденційність

en: Default wizard previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попередньої сторінки

en: Default wizard next page button label
uk: Базова мітка кнопки наступної сторінки

en: Default preview previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду попередньої сторінки

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
uk: Ця форма є конфіденційною. Щоб надіслати її необхідно <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">вийти</a>.

en: Likert answers format
uk: Формат відповіді Likert

en: Default wizard start label
uk: Базова мітка кнопки початку

en: Date text parts
uk: Текстові частини дати

en: Composite element item format
uk: Формат складеного елемента

en: Disable dialogs
uk: Вимкнути діалоги

en: Save details open/close state
uk: Зберегти стан відкрито/закрито для деталей

en: Disable client-side validation
uk: Вимкнути перевірку на боці клієнта

en: Default title display
uk: Базове відображення заголовку

en: Disable HTML editor
uk: Вимкнути редактор HTML

en: Variant settings
uk: Налаштування варіантів

en: Element CSS classes
uk: CSS-класи елемента

en: Column header prefix
uk: Префікс заголовка стовпчика

en: Column header prefix key delimiter
uk: Розділювач ключа префікса заголовка стовпчика

en: Column header prefix label delimiter
uk: Розділювач мітки префікса заголовка стовпчика

en: Date list settings
uk: Параметри списку дат

en: Select date parts that should be presented as text fields instead of drop-down selectors.
uk: Виберіть частини дати, які мають бути представлені як текстові поля замість селекторів, що розкриваються.

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Display collapse/expand all details link
uk: Відображати посилання на згортання/розгортання подробиць

en: Use Ajax
uk: Використовувати Ajax

en: Allow files to be uploaded to public file system.
uk: Дозволити викладання файлів до загально-доступної файлової системи.

en: Results exporter
uk: Експортер результатів

en: Open HTML table in Excel
uk: Відкривати таблицю HTML в Excel

en: Remote post
uk: Віддалена публікація

en: Excluded types
uk: Виключені типи

en: File upload default settings
uk: Базові налаштування викладання файлів

en: Default allowed managed file extensions
uk: Базові дозволені розширення використовуваних файлів

en: Default allowed image file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів зображень

en: Default allowed video file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів відео

en: Default allowed audio file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів аудіо

en: Default allowed document file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів документів

en: Warn users about unsaved changes
uk: Застерігати користувачів про незбережені зміни

en: Disable back button
uk: Вимкнути кнопку Назад

en: CSS (Cascading Style Sheets)
uk: CSS (Каскадні таблиці стилів)

en: Element default settings
uk: Базові налаштування елементів

en: Default confirmation back label
uk: Базова мітка повернення підтвердження

en: Button CSS classes
uk: CSS-класи кнопки

en: Confirmation CSS classes
uk: CSS-класи підтвердження

en: Confirmation back link CSS classes
uk: CSS-класи зворотнього посилання на підтвердженні

en: Webform default settings
uk: Базові налаштування веб-форм

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо відобразити цю вебформу. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
uk: Надіслано [webform_submission:created]
    Надіслав: [webform_submission:user]
    
    Надіслані значення:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
uk: <p>Надіслано [webform_submission:created]</p>
    <p>Надіслав: [webform_submission:user]</p>
    <p> Надіслані значення:</p> [webform_submission:values]

en: Prevent duplicate submissions
uk: Запобігати дубльованим надсиланням

en: Global Assets (CSS/JavaScript)
uk: Глобальні ресурси (CSS/JavaScript)

en: Element multiple values delimiter
uk: Розділювач кількох значень елементу

en: Amount of submissions to process
uk: Кількість оброблюваних надсилань

en: Disable system tray
uk: Вимкнути системний лоток

en: Default submission logging
uk: Базова повідомлення у журнал про надслання

en: Form CSS classes
uk: CSS-класи форми

en: Default from email
uk: Базова електронна адреса "Від"

en: Default reply to email
uk: Базове ім'я "Від"

en: Default return path email
uk: Базова зворотня адреса

en: This form has not yet been opened to submissions.
uk: Ця форма ще не відкрита для надсилання.

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу

en: Excluded libraries
uk: Виключені бібліотеки

en: Default preview label
uk: Базова мітка попереднього перегляду

en: Excluded submission exporters
uk: Вилучені експортери надсилань

en: Excluded submission handlers
uk: Вилучені обробники надсилань

en: Purging settings
uk: Налаштування очистки

en: [webform:title]: Preview
uk: [webform:title]: попередній перегляд

en: Default submission label
uk: Базова мітка надслання

en: Preview CSS classes
uk: Попередній перегляд CSS-класів

en: Default empty option
uk: Базовий порожній варіант

en: Default empty option required label
uk: Обов'язкова мітка базового порожнього варіанту

en: Default empty option optional label
uk: Необов'язкова мітка базового порожнього варіанту

en: Redirect anonymous users to login when attempting to access private file uploads.
uk: Переспрямовувати анонімні користувачі на вхід при спробі отримати доступ до приватних відвантажень файлів.

en: Default to email
uk: Базова електронна адреса "Кому"

en: Please login to access the uploaded file.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до викладеного файлу.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
uk: [webform_submission:submitted-to]: Надсилання №[webform_submission:serial]

en: Webforms: Submissions
uk: Веб-форми: Надсилання

en: Empty element message/placeholder
uk: Порожнє повідомлення/заповнювач елемента

en: HTML editor settings
uk: Налаштування редактора HTML

en: Tidy HTML markup
uk: Очищена розмітка HTML

en: Disable promotions
uk: Вимкнути просування

en: Default reset button label
uk: Базова мітка кнопки скидання

en: {Empty}
uk: {Порожньо}

en: Entity reference format items
uk: Складові формату посилання на сутність

en: Entity reference format item
uk: Складова формату посилання на сутність

en: Options single value format
uk: Формат значення одинарної опції

en: Options multiple values format
uk: Формат значень мультиопцій

en: Default sender email
uk: Базова електронна адреса відправника

en: Default wizard confirmation label
uk: Базова мітка кнопки підтвердження

en: Default more title
uk: Базовий додатковий заголовок

en: Default section title tag
uk: Базовий тег секції заголовку

en: Batch email size
uk: Пакетний розмір електронної пошти

en: Display element description as help text (tooltip)
uk: Відображати елемент опису як довідковий текст (підказка)

en: Check if CDN is being used for external libraries
uk: Перевіряти використання CDN для зовнішніх бібліотек

en: Check if Webform Bootstrap Integration module is installed when using the Bootstrap theme
uk: Перевіряти, чи встановлений модуль інтеграції Webform Bootstrap під час використання теми Bootstrap

en: Check if SPAM protection module is installed
uk: Перевіряти чи встановлено модуль захисту від спаму

en: Horizontal rule CSS classes
uk: CSS-класи горизонтальної лінії

en: Submit previous wizard page when browser back button is clicked
uk: Надсилати попередню сторінку майстра при натисканні кнопки "Назад" у браузері

en: Default submission exception message
uk: Базове повідомлення про виняток  надсилання

en: Login message when access denied to private file uploads.
uk: Повідомлення про вхід, коли заборонено доступ до викладення приватних файлів.

en: Please login to access this submission.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цього надсилання.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо обробити це надсилання. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Display required indicator
uk: Відображати індикатор обов'язковості

en: Display required indicator label
uk: Відображення мітки індикації про обов'язковість

en: Default submission locked message
uk: Базове повідомлення про заблоковане надсилання

en: Default submission autofill message
uk: Базове повідомлення про автозаповнення

en: Please login to access this form.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цієї форми.

en: Indicates required field
uk: Вказує обов'язкові для заповнення поля

en: This submission has been locked.
uk: Це надсилання заблоковано.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
uk: Це надсилання було автоматично заповнено попереднім надсиланням.

en: Disable inline form errors
uk: Вимкнути вбудовані помилки форми

en: first_name:
      - 'John'
      - 'Paul'
      - 'Ringo'
      - 'George'
    last_name:
      - 'Lennon'
      - 'McCartney'
      - 'Starr'
      - 'Harrison'
    address:
      - '10 Main Street'
      - '11 Brook Alley Road. APT 1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Springfield'
      - 'Pleasantville'
      - 'Hill Valley'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'
uk: first_name:
      - 'Джон'
      - 'Пол'
      - 'Рінго'
      - 'Джордж'
    last_name:
      - 'Леннон'
      - 'Маккартні'
      - 'Старр'
      - 'Гарісон'
    address:
      - 'Мейн стріт, 10'
      - 'Брук Еллі Роуд, 11, КВ.1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Спрінгфілд'
      - 'Плезентвіль'
      - 'Гілл Воллі'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'

en: Default previous submission message
uk: Базове повідомлення про попереднє надсилання

en: Default previous submissions message
uk: Базове повідомлення про попередні надсилання

en: Enable webform dialog support
uk: Увімкнути підтримку діалогового вікна веб-форми

en: Preset dialog options
uk: Попередньо встановлені параметри діалогу

en: Dialog options
uk: Параметри діалогу

en: Dialog name
uk: Назва діалогу

en: Dialog title
uk: Назва діалогу

en: Dialog height
uk: Висота діалогу

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попереднє надсилання</a> .

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попередні надсилання</a> .

en: Export temporary directory
uk: Тимчасовий каталог для експорту

en: Element text format
uk: Текстовий формат елемента

en: Mail text format
uk: Формат тексту пошти

en: Submission view
uk: Вид для надсилань

en: View name / Display ID
uk: Назва виду / ID відображення

en: Apply to webform
uk: Застосувати до вебформи

en: Apply to node
uk: Застосувати до матеріалу

en: Replace to global
uk: Замінити глобально

en: Replace to webform
uk: Замінити для вебформ

en: Replace to node
uk: Замінити для матеріалів

en: Default form open message
uk: Базове повідомлення про відкриття форми

en: Default form close message
uk: Базове повідомлення про закриття форми

en: Default form access denied message
uk: Базове повідомлення про заборону доступу до форми

en: Default submission views
uk: Базові види з надсиланнями

en: Apply to global
uk: Застосувати глобально

en: Default submission view replace
uk: Базова заміна виду для надсилання

en: Default submission access denied message
uk: Базове повідомлення про заборону доступу до надсилання

en: Default Algolia application id
uk: Базовий ідентифікатор застосунку Algolia

en: Default Algolia API key
uk: Базовий ключ Algolia API

en: Controls if unused HTML editor files should be marked temporary
uk: Контролює, чи невикористані файли редактора HTML слід позначати як тимчасові

en: Controls if unused webform submission files should be marked temporary
uk: Контролює, чи позначати невикористані файли надсилання вебформ як тимчасові

en: Immediately deleted temporary managed webform submission files
uk: Негайно видалено тимчасові керовані файли надсилання вебформ

en: Default file upload limit per form
uk: Базове обмеження викладання файлів на форму

en: Default maximum file upload size
uk: Базовий максимальний розмір викладуваного файлу

en: Batch import size
uk: Розмір пакетного імпорту

en: Default draft pending single draft message
uk: Базове повідомлення про окрему чернетку, що очікує на розгляд

en: Default drafts pending multiple drafts message
uk: Базове повідомлення про кілька чернеток, які очікують на розгляд

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
uk: У вас є чернетка цієї вебформи, що очікує на розгляд. <a href="#">Завантажити чернетку, що очікує на розгляд</a> .

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
uk: У вас є чернетки цієї вебформи, що очікують на розгляд. <a href="#">Переглянути чернетки, що очікують на розгляд</a> .

en: Default Ajax progress type
uk: Базовий тип поступу Ajax

en: Default Ajax effect
uk: Базовий ефект Ajax

en: Default Ajax speed
uk: Базова швидкість Ajax

en: Element key pattern
uk: Шаблон ключа елемента

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
uk: Надсилання вебформи з: [webform_submission:source-title]

en: Filter category
uk: Категорія фільтра

en: Filter state
uk: Стан фільтра

en: Excluded webform variants
uk: Виключені варіанти вебформ

en: Type of downloadable archive
uk: Тип завантажуваного архіву

en: Allow users to customize the results table
uk: Дозволити користувачам налаштовувати таблицю результатів

en: Enable form sharing
uk: Увімкнути поширення форми

en: Enable form sharing for webform nodes
uk: Увімкнути поширення форми для матеріалів вебформ

en: Default shared form theme
uk: Базова тема поширеної форми

en: Default wizard show all elements label
uk: Базовий майстер показує мітки всіх елементів

en: Default wizard hide all elements label
uk: Базовий майстер приховує мітки всіх елементів

en: Do not track user IP addresses
uk: Не відстежуйте IP-адреси користувачів

en: Default delete button label
uk: Типова мітка кнопки видалення

en: Check if Webform Clientside Validation module is installed when using the Clientside Validation module
uk: Перевірте, чи встановлено модуль Вебформа: Перевірка на боці клієнта під час використання модуля Перевірка на боці клієнта

en: Display webforms as a top-level item in toolbar
uk: Відображати вебформи як елемент верхнього рівня на панелі інструментів

en: Disable support options
uk: Вимкнути варіанти підтримки
