LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Always
fi: Aina

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Normal
fi: Normaali

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Example
fi: Esimerkki

en: Start
fi: Alkaa

en: Role
fi: Rooli

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Complete
fi: Valmis

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Available
fi: Saatavilla

en: Hide all
fi: Piilota kaikki

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: Route
fi: Reitti

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: Save Draft
fi: Tallenna keskeneräinen

en: Allowed tags
fi: Sallitut avainsanat

en: User interface settings
fi: Käyttöliittymän asetukset

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: Webform settings
fi: Web-lomakkeen asetukset

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
fi: Tiedot tallennettu. Voit palata tähän lomakkeeseen myöhemmin ja palauttaa nykyiset tiedot.

en: Wide
fi: Leveä

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Town/City
fi: Kaupunki

en: Signature format
fi: Allekirjoituksen muoto

en: Wrapper CSS classes
fi: CSS-kehysluokat

en: Column header format
fi: Sarakkeen ylätunnisteen muoto

en: Narrow
fi: Kapea

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
fi: Tämä lomake on luottamuksellinen. Sinun täytyy <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">kirjautua ulos</a> lähettääksesi se.

en: This form has not yet been opened to submissions.
fi: Tätä lomaketta ei ole vielä avattu lähetyksille.

en: Webforms: Submissions
fi: Verkkolomakkeet: Lomakkeen vastaukset
