LocalGov Forms (1.0.0-beta11) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: View
th: ดู

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Complete
th: เสร็จ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: Route
th: เส้นทาง
