Localgov Geo (2.0.10) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Throttle
az: Drossel

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
