Localgov Geo (2.0.10) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Label
da: Etiket

en: Add location
da: Tilføj placering

en: Authored on
da: Skrevet den

en: API key
da: API-nøgle

en: Limit
da: Grænse

en: Period
da: Periode

en: Changed
da: Ændret

en: Locations
da: Lokationer
