Localgov Geo (2.0.10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Label
hr: Oznaka

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Period
hr: Točka
