Localgov Geo (2.0.10) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: API key
nl: API-sleutel

en: Limit
nl: Limiet

en: Period
nl: Punt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Locations
nl: Locaties
