Localgov Geo (2.0.11) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Label
bg: Заглавие

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Authored on
bg: Написано на
