Localgov Geo (2.0.11) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Label
cs: Popisek

en: Throttle
cs: Urychlení

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
