Localgov Geo (2.0.11) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Throttle
cy: Sbardun

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Limit
cy: Terfyn
