Localgov Geo (2.0.11) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Label
eo: Etikedo.

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: Authored on
eo: Verkita je
