Localgov Geo (2.0.11) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Label
fa: برچسب

en: Throttle
fa: بازدارنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Limit
fa: محدوده

en: Period
fa: دوره

en: Changed
fa: تغییر یافته
