Localgov Geo (2.0.11) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Label
fi: Tunnus

en: Throttle
fi: Kiihdytys

en: Add location
fi: Lisää paikkakunta

en: Authored on
fi: Luotu

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Changed
fi: Muuttunut
