Localgov Geo (2.0.11) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Label
it: Etichetta

en: Throttle
it: Limitatore

en: Add location
it: Aggiungi posizione

en: Authored on
it: Creato il

en: Limit
it: Limite

en: Period
it: Punto

en: Changed
it: Modificato

en: Locations
it: Posizioni
