Localgov Geo (2.0.11) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Label
ja: ラベル

en: Throttle
ja: スロットル

en: Add location
ja: 場所を追加

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Limit
ja: 制限

en: Period
ja: 期間

en: Changed
ja: 変更済

en: Locations
ja: 場所
