Localgov Geo (2.0.11) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Label
sl: Oznaka

en: Throttle
sl: Zaduši

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
