LocalGov Geo (2.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Label
ar: التسمية

en: Throttle
ar: الصمام

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Limit
ar: حد

en: Changed
ar: تم التغير
