LocalGov Geo (2.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Label
be: Подпіс

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Authored on
be: Дата:
