LocalGov Geo (2.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Add location
el: Προσθήκη τοποθεσίας

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Limit
el: Όριο

en: Period
el: Περίοδος

en: Changed
el: Τροποποιημένο
