LocalGov Geo (2.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Label
eu: Etiketa

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Limit
eu: Muga

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Locations
eu: Kokapenak
