LocalGov Geo (2.1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Label
hu: Címke

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Add location
hu: Hely hozzáadása

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: API key
hu: API kulcs

en: Limit
hu: Korlát

en: Period
hu: Pont

en: Changed
hu: Módosítva

en: Locations
hu: Helyszínek
