LocalGov Geo (2.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: API key
id: Kunci API

en: Limit
id: Batas

en: Period
id: Periode

en: Changed
id: Berubah
