LocalGov Geo (2.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Label
kk: Атауы

en: Throttle
kk: Тротл

en: Authored on
kk: Уақыты
