LocalGov Geo (2.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Label
oc: Etiqueta

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: API key
oc: Clau API

en: Period
oc: Periòde

en: Changed
oc: Modificat
