LocalGov Geo (2.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Label
ro: Etichetă

en: Authored on
ro: Scris pe

en: API key
ro: Cheia API

en: Limit
ro: Limită

en: Changed
ro: Schimbat
