LocalGov Geo (2.1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Label
ru: Метка

en: Throttle
ru: Регулятор

en: Add location
ru: Добавить местоположение

en: Authored on
ru: Создан в

en: API key
ru: API-ключ

en: Limit
ru: Предел

en: Period
ru: Период

en: Changed
ru: Изменение

en: Locations
ru: Места
