LocalGov Geo (2.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Label
sv: Etikett

en: Throttle
sv: Lastbegränsning

en: Add location
sv: Lägg till plats

en: Authored on
sv: Författad

en: Limit
sv: Begränsning

en: Changed
sv: Ändrad

en: Locations
sv: Platser
