LocalGov Geo (2.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Limit
th: จำกัด

en: Changed
th: เปลี่ยน
