LocalGov Geo (2.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Label
tr: Etiket

en: Throttle
tr: Kısıtlama

en: Add location
tr: Konum ekle

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Limit
tr: Sınır

en: Period
tr: Nokta

en: Changed
tr: Değişti

en: Locations
tr: Konumlar
