LocalGov Geo (2.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Label
ur: عنوان

en: Throttle
ur: تھروٹل

en: Authored on
ur: تصنیف بر
