LocalGov Geo (2.1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Label
et: Nimetus

en: Throttle
et: Ventiil

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Limit
et: Limiit

en: Period
et: Ajavahemik

en: Changed
et: Muudetud
