LocalGov Geo (2.1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Label
gl: Etiqueta

en: Throttle
gl: Regulación

en: Authored on
gl: Creado en

en: Limit
gl: Límite

en: Period
gl: Periodo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Locations
gl: Ubicacións
