LocalGov Geo (2.1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Changed
gu: બદલ્યું
